top of page

תכניות להוראת קורסים מקוונים

אוניברסיטת תל-אביב

עברתם בהצלחה את הבחינות בקורסים המקוונים שלנו? למה שלא תעשו עם זה משהו?

פתחנו עבורכם מסלול קבלה המאפשר לשפר את ציון ההתאמה לאוניברסיטה ואפילו להתקבל ללא פסיכומטרי, בעזרת ציוני בגרות + קורסים מקוונים.

לבדיקה האם הפקולטה/חוג שאתם מעוניינים ללמוד בו נמצא במסלול לחצו כאן וחפשו בתנאי הקבלה – קבלה ללא פסיכומטרי.

מסלול הקבלה לאוניברסיטה

 מסלול לסטודנטים באוניברסיטה - כלים שלובים

התכנית 'כלים שלובים' מאפשרת לסטודנטים להיחשף לקורסים המקוונים של אוניברסיטת תל אביב בתחומי לימוד שונים ומגוונים. מטרת הקורסים היא להעשיר בהשכלה כללית, להרחיב את הדעת ולעורר עניין וסקרנות תוך חשיפה למגוון רחב של תחומי עיון, חשיבה, מחקר ויצירה.

במסגרת התוכנית "כלים שלובים", תלמידים לתואר ראשון יכולים ללמוד את הקורסים המקוונים כקורסי בחירה ולזכות בנקודות זכות.

הקורסים שלנו פתוחים ללומדים לאורך החיים המעוניינים להתעדכן בתחומי ידע מגוונים. ניתן גם לגשת לבחינה האקדמית במועדים הבאים ולצבור 2 נקודות זכות אקדמיות עבור כל קורס.

מסלול צמיחה אישית

אוניברסיטת תל אביב

התוכנית הלאומית תיכון אקדמי מקוון

התכנית הלאומית "תיכון אקדמי מקוון" נוסדה במשותף על ידי משרד החינוך - המזכירות הפדגוגית אגף א' והמרכז לחדשנות בלמידה של אוניברסיטת תל אביב. התכנית מאפשרת לתלמידים ללמוד ולהתנסות בתוכן אקדמי, לפתח מיומנויות למידה מפותחות ומסוגלות אקדמית – ההבנה כי הלימודים באוניברסיטה נמצאים בהישג יד. כמו כן, תלמידים הלומדים את הקורסים יכולים גם לגשת לבחינה האקדמית באוניברסיטה, לצבור נקודות זכות עוד בתיכון ולשפר את סיכויי הקבלה שלהם ללימודים במסלול הקבלה ללא פסיכומטרי. 
 

לפרטים נוספים

תיכון אקדמי מקוון

עיר אקדמית

אוניברסיטת ת"א מפעילה תכנית ייחודית ובליבה הסכם שותפות עם רשות מקומית או תיכון המעוניינים לקדם השכלה אקדמית של הצעירים שלהם.

איך זה עובד?

המורים המקומיים מלמדים קורסים אקדמיים מקוונים של אוניברסיטת תל אביב בליווי צוות האוניברסיטה. במהלך השנה, התלמידים מגיעים לביקור באוניברסיטה, פוגשים את המרצים, מכירים את הקמפוס ובסוף השנה, ניגשים לבחינות האקדמיות וצוברים קרדיט אקדמי.
הרשות והאוניברסיטה מקצות משאבים ועוטפות את המורים והתלמידים ב"רשת תמיכה" פדגוגית ולוגיסטית הכוללת הכשרה בהוראה היברידית ולליווי פדגוגי וקהילתי לאורך השנה
המיזם, המאפשר לכל תלמיד לצבור קרדיט אקדמי כבר במהלך התיכון. פותח בפני התלמידים את אפיק הקבלה המבוסס קורסים מקוונים – היכולת להתקבל ללימודי תואר ראשון בחלק ממסלולי הלימוד, ללא פסיכומטרי.

למי מיועדת התכנית? לכל הכיתה!

ייחודיות התכנית נעוצה בקהל היעד שלה – תלמידי כיתות "רגילות". בניגוד לתכניות אקדמיות רבות המיועדות לתלמידים מצטיינים ומחוננים, תכנית עיר אקדמית רלוונטית לכל הכיתות.
הקורסים שהופקו בהשקעה של מיליוני שקלים, נלמדים בכתה, במסגרת שעות הלימודים לבגרות (לא חוג אחרי הצהריים).

באילו מקצועות מדובר?

ביולוגיה, כימיה, פיזיקה, מדעי המחשב, פסיכולוגיה, כלכלה והיסטוריה - הקורסים הינם קורסי בחירה ברמה אקדמית נגישה ולא דורשים ידע מקדים.
התכנית פועלת באישור ושיתוף של המזכירות הפדגוגית במשרד החינוך.

 

לפרטים נוספים

עיר אקדמית

קמפוס IL

מהפכת הלמידה הדיגיטלית – הקורסים הטובים ביותר, לכולם, בחינם.

העולם הדינמי והמשתנה בו אנו חיים מחייב כל אחת ואחד מאתנו ללמוד לכל אורך מסלול החיים. החדשות הטובות הן שההתפתחויות הטכנולוגיות של זמננו, מאפשרות ללמוד מכל מקום, בכל זמן ובקצב המתאים.

מטה המיזם הלאומי ישראל דיגיטלית במערך הדיגיטל הלאומי והמועצה להשכלה גבוהה חברו ליוזמה אסטרטגית משותפת על מנת לאפשר לכל אדם בישראל לרכוש השכלה ולפתח מיומנויות לקידומו האקדמי, המקצועי והאישי.

קמפוס-IL, המיזם הלאומי ללמידה דיגיטלית, מבוסס על הפלטפורמה הייחודית מבית edX, שפותחה על ידי האוניברסיטאות Harvard ו-MIT, ומאפשר לקהלים רחבים התפתחות וקידום לכל אורך החיים - החל בתלמידי תיכון וסטודנטים, דרך מורים, עובדי מדינה ומחפשי עבודה, ועד אזרחים ותיקים וכל אדם סקרן שמעוניין להרחיב אופקים.

תמצאו כאן את מיטב הקורסים הדיגיטליים ממיטב המוסדות האקדמיים, משרדי הממשלה וגופים ציבוריים נוספים בישראל. הקורסים, אשר הופקו ברמה גבוהה מאוד ובדגש על איכות ההוראה, משלבים סרטונים, כלים אינטראקטיביים מתקדמים, פורומים ומגוון מסלולי למידה חווייתיים ומותאמים אישית.

לפרטים נוספים

לוגו-קמפוס-768x425.png
קמפוסIL
bottom of page